Лис 09, 2016

У Львові перевірили пологові відділення!

Громадські активісти ГО “Батьки в дії” спільно з депутатами львівської мерії проінспектували пологові відділення Львова.

У Львові перевірили пологові відділення!

Громадські активісти ГО “Батьки в дії” спільно з депутатами львівської мерії проінспектували пологові відділення Львова.

Під час виїзного засідання гуманітарної комісії ЛМР перевіряли матеріально-технічний стан приміщень пологового відділення на вул.Раппопорта та Мечникова. “На краще змінились санвузли на Раппопорта, зникли вікна-портали в інші палати на Мечникова. Загалом було чисто та акуратно. - Розповідає представник ГО «Батьки в дії» Мар’яна Кузько. - На Мечникова меблі однозначно новіші та зручніші, ремонт приміщень сучасніший, на Раппопорта, на жаль, ситуація з цим складніша. Хоча варто зауважити, що вікна таки є нові. Найприємнішою новиною є те, що відсьогодні на Раппопорта є гаряча вода. Цілодобово! Санвузлів мало, але в них тепер дійсно можна помитись, а не чекати наступного дня”.

Вже за місяць в обох пологових обіцяють облаштувати у палатах кнопки виклику медичного персоналу, а а з наступного року закупити нові матраци та дитячі ліжечка на колесах. Також найближчим часом з’являться якісні інформаційні ресурси міських пологових будинків, де буде повна інформація про їхню діяльність.

Додамо, що напередодні ГО “Батьки в дії” проводила опитування серед матерів, які народжували дітей у львівських пологових відділеннях щодо матеріально-технічного забезпечення та якості надання послуг. Результати опитувань з зауваженнями та проханнями породіль були надані головним лікарям пологових.

Сюжет про відвідини львівських пологових будинків можна переглянути тут: У Львові активісти перевіряють пологові відділення