Тра 06, 2016

Травень - місяць заходів у Львові

Цьогоріч у травні відбувається сила-силенна різноманітних заходів для дітей і не тільки. І це не дивно, адже на травень припали Великодні свята, День міста, Дитячий Форум та різні фестивалі

Травень - місяць заходів у Львові

Дитячий Форум – це подія, на яку чекають всі. Яка ж дитина не хоче подивитися на гарні, кольорові і веселі книжки, прийняти участь у різних забавках, а найцікавіше те, що Дитячий Форум це все пропонує. Локація традиційна – Палац Мистецтв. Всі охочі зможуть потрапити, бо все це відбуватиметься з 12-го по 15-те травня. Вражає те, що Форум зосереджений не лише на літературній тематиці. Кожна дитина зможе дізнатися більше та випробувати себе у ІТ сфері (програмування, комп'ютерний дизайн, моделювання тощо), навчитися робити щось своїми руками (ліплення, малювання пастеллю та аквареллю, скрапбукінг для дітей, вироби з полімерної глини, керамопластики та багато інших не менш цікавих майстер-класів), пройти музейний квест (на нашу думку, дуже важливо показати дітям, що похід в музей – це не просто вислухати монотонну лекцію про якісь незрозумілі матерії), а також книжково-бібліотечний квест (кому ж нецікаво дізнатися про походження книги, щось нове про видавничу справу!), практично ознайомитися з точними науками (наукові досліди, інтерактивні уроки з фізики, біології, екології, а також багато вражаючих наукових експериментів), познайомитися зі спортивними тренерами, а також прийняти участь у грі «Країна героїв» (участь зможуть взяти діти від 6 до 13 років). Не варто забувати і про цікавезну літературну програму, в якій приймуть участь понад 30 відомих письменників та ілюстраторів. Не забули організатори про дошкільнят, для яких склали особливу програму (див. тут). Ми вважаємо, що ціна за вхід досить демократична (деталі тут). Конкретну інформацію про певні заходи, майстер-класи тощо ви завжди можете знайти на сайті Форуму.

Радимо також відвідати виставку міні-акваріумів «Барви гуппі», яку організували Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр та Львівський клуб акваріумістів. Відбуватиметься це дійство до 15 травня в приміщенні міського дитячого еколого-натуралістичного центру. Вхід вільний.

Ще одна цікава подія проходитиме за межами Львова. 27-29 травня 2016 року в с. Березина, Миколаївського район, Львівської області турклуб «Манівці» організовують фестиваль «Небу-ХАЙ!». Активний відпочинок, класна музика, море нових знайомств, велика дитяча компанія – все, що потрібно для нереально крутих і сімейних вихідних! Детальна інформація знаходиться тут .