Сер 26, 2016

Тепер на майданчиках Львова можна знайти тематичні наліпки від ГО "Батьки в дії"

«Електронна карта майданчиків» працює вже 3 місяці, тому ГО «Батьки в дії» та Управління молоді, сім'ї і спорту підбили підсумки виконаної роботи 25 серпня на одному з найкращих майданчиків Личаківського району, який знаходиться на вулиці Лисенка, 14.

Тепер на майданчиках Львова можна знайти тематичні наліпки від ГО "Батьки в дії"

На платформі www.childfriendly.lviv.ua успішно функціонує «Електронна карта майданчиків», де кожен відвідувач може дізнатися точну адресу чи стан дитячого майданчику, а також подати пропозицію чи скаргу.  «Кожен може звернутися до нас з будь-якими скаргами щодо дитячих майданчиків. На спеціальних наліпках, які ми маємо нагоду вам презентувати,  зазначено телефон «гарячої лінії», за яким можна повідомляти про брак піску в пісочниці чи поломки гойдалок тощо. Тішить те, що «Електронна карта майданчиків» справді працює, адже станом на сьогодні ми отримали більше ніж 70 скарг, а це означає, що такий ресурс потрібний», — розповідає Мар'яна Кузько. Представники ГО «Батьки в дії» мали можливість оглянути майданчики, на які скаржилися та перевірити чи усунено всі поломки. Ті проблеми, які можна усунути легко, районні адміністрації вирішують швидко. Мар'яна Кузько зазначає, що є достатньо нюансів з майданчиками, які потребують значних фінансових затрат, але без додаткових коштів з бюджету міста нічого зробити неможливо.

Член ГО "Батьки в дії" Мар'яна Кузько

Також усі присутні мали можливість ознайомитися з наліпками, які ініціатори позиціонують як пам'ятки, куди можна звернутися при тій чи іншій проблемі на майданчику. Будемо вдячні, якщо активні батьки долучаться і допоможуть їх розклеїти!