Вер 23, 2016

Маленьких львів’ян запрошують на Дивогонку!

Сімейний фестиваль «Дивогонка» проходитиме 1 жовтня З 10:00 до 17:00 у Стрийському парку, біля кінотеатру Львів.

Маленьких львів’ян запрошують на Дивогонку!

Традиційні перегони, майстеркласи,  творчі заняття та багато іншого. Тут буде чим зайняти кожній Львівській родині. А кошти з благодійних внесків пластуни передадуть на встановлення дитячого майданчика у сквері Святого Юра.

«Ми плануємо, щоб це стало традицією, громада міста може будувати місто. Ми робимо фестиваль для всієї родини, а далі щороку хочемо бачити результат цього фестивалю: нова гірка, гойдалка, пісочниця. Чому б і ні» - зазначає Квітослава Пасічник, організатор фестивалю.

До участі у фестивалі запрошуються діти від 2 до 10 років та їхні батьки.  На відвідувачів чекають веселі розваги від пластунів, організаторів фестивалю, море сміху, а головне традиційні перегони на велосипедах.

Умови участі : участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипед раніше – то навіть від 1,5) до 10 років. Медалі і призи отримують ВСІ учасники. 

Заїзди формуються по діаметру коліс та віку, і якщо є достатня кількість учасників – по статі. Просимо розуміння, що якщо, припустімо, є три учасника 4 роки з колесами 16 дюймів і один 4-річний з 20 дюймами, то вони можуть попасти в один заїзд.

На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загально прийнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці.

Дітей, які не матимуть шоломів, велошоломами забезпечить наш партнер ABUS.

Щоб взяти участь у фестивалі потрібно заповнити он-лайн форму до 29 вересня 2016 року , а також стежити за подіями фестивалю на сторінці у Фейсбуці

Реєстраційний внесок від 50 гривень за першу дитину та від 30 за кожну наступну.

А усі зібрані кошти з благодійних внесків організатори передадуть на встановлення дитячого майданчика у сквері Святого Юра (більше про майданчик тут: https://lviv.pb.org.ua/projects/show/157)

Дивогонка