Тра 15, 2016

Шахова майстерня. Якщо можеш зробити- зроби!

Шахова майстерня. Якщо можеш зробити- зроби!


«Якщо можеш зробити – зроби!» - саме під таким девізом вчора відбулось відкриття Шахової майстерні у м. Львові. Це проект, який має на меті не лише навчити дітей грати у шахи, а й робити це у достойних умовах.


Більше, ніж півроку важкої роботи, пошуку варіантів, згуртованих зусиль багатьох людей дали свій результат вже сьогодні. Шахова майстерня  розпочала свою роботу урочистим відкриттям (на якому мені пощастило побувати), після цього розпочалася Відкрита Першість Шахової майстерні. Метою турніру є зростання  майстерності молодих шахістів.


Ідея проекту виникла спільно у  батьків та тренера після відвідання одного із шахових турнірів у Польщі. Після порівняння умов виникло бажання створити щось схоже і у нашому місті, аби діти могли отримувати задоволення від навчання  у всіх значеннях. Таке бажання співпало із давньою мрією тренера Ірини Бібо, тому всі негайно взялись за роботу. Зараз у Шаховій майстерні є великі обладнані зали для занять, чудова ігрова кімната для дітей, щоб в перерві між заняттями можна було просто погратись, пострибати чи просто активно провести час, кімната для тренерів.

Ідейна натхненниця п. Олеся Дячишин та тренер п. Ірина Бібо

Ідейна натхненниця проекту п. Олеся Дячишин та тренер п. Ірина Бібо


Шахи — це не лише розвиток логічного мислення, а й чудовий спосіб навчання дитини посидючості, концентрації уваги та здатності довше сприймати навчальний матеріал у звичайній школі, що суттєво  відображається на успішності діток, які ними займаються, у кращу сторону.
Часто дитячі заклади, які організовують дитяче дозвілля потребують значної допомоги, тому історія створення Шахової майстерні є чудовим прикладом для батьків нашого міста, які хочуть щось змінити самостійно. Варто лише дуже захотіти!


 На відкритті із задоволенням побувала Мар’яна Кузько.