Чер 30, 2017

Пригодницьке містечко в Парку культури!

У Львові з'явиться новий цікавий ігровий простір - Пригодницьке містечко в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

Пригодницьке містечко в Парку культури!
Любиш природу та активно відпочивати,тоді приходь на відкриття!

Пригодницьке дитяче містечко – безкоштовний громадський освітньо-ігровий простір розміром 0,3 га у Парку культури (праворуч від центрального входу - арки).
На меті проекту є підвищення якості громадського простору міста, зокрема парку, шляхом ревіталізації існуючого середовища, прививати любов та шанобливе ставлення до природи. А також, популяризувати активний спосіб проведення часу на природі серед дітей віком 6-14 років.

Ця нова локація в місті складається із авторських об’єктів, які сприятимуть фізичному, культурному та патріотичному вихованню дітей.
Окрім цього це альтернатива існуючим платним розважальним комплексам, де діти зможуть ближче познайомитися з природою, долаючи природні перешкоди, розвиваючи дрібну моторику та практикувати командну роботу.

У пригодницькому дитячому містечку можна проводити денні майстер-класи та заняття для дітей.Містечко буде відкрите для відвідувачів протягом робочих годин Парку культури (08:00 - 20:00)
Участь безкоштовна.