Лис 02, 2016

Проголосуй за проект №157 Дитячий простір у сквері Святого Юра

Дитячий простір у сквері Святого Юра НЕТИПОВИЙ майданчик для Львова. Хто як не ми будемо будувати місто для наших дітей!

Проголосуй за проект №157 Дитячий простір у сквері Святого Юра

Уже з 1 листопада всі небайдужі львів'яни мають змогу проголосувати за проект, який би міг зробити наше місто кращим. Уже пройшло два дні голосування, але ще не всі знають, що ГО «Батьки в дії» теж зареєструвала проект під назвою «Дитячий простір у сквері Святого Юра».

Проголосувати за проект №157

Що таке бюджет участі? Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року. Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Ледь не щодня, йдучи на роботу чи просто по справах, ми бачимо дитячі майданчики, які потребують ремонту чи реконструкції, або які вже застарілі та зовсім нецікаві для дітей. ГО «Батьки в дії» всіма силами намагається зробити дитячі майданчики Львова якомога чистішими та доглянутішими, адже усі батьки хочуть, щоб їхні діти гралися на майданчиках, які ми бачимо в європейських чи американських фільмах. Звісно, за декілька днів неможливо кардинально щось змінити, але впевненими кроками ми рухаємося на зустріч змінам. І одним з цих кроків є якраз участь в «Громадському бюджеті Львова». Саме тут наша ГО знову має нагоду показати, що дитячий майданчик може бути креативним дитячим простором з нетиповими елементами і при цьому гармонійно вписуватися у навколишнє середовище.

Але для того, щоб втілити цю ідею у життя нам потрібна ваша підтримка. Саме Ви можете проголосувати за проект «Дитячий простір у сквері Святого Юра» чи просто поширити інформацію про цей проект. Лише спільними зусиллями ми зможемо створити для наших діток оригінальний та захопливий простір для ігор і нових знайомств!

Детальнішу інформацію про реєстрацію та голосування Ви можете знайти безпосередньо на сайті: https://lviv.pb.org.ua

Проголосувати за проект №157 Дитячий простір у сквері Святого Юра