Вер 23, 2017

Про міську стратегію "Львів, дружній до дітей"

Про міську стратегію "Львів, дружній до дітей"

Відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії “Львів, дружній до дитини”. Впродовж літа представники Інституту міста збирали різноманітні показники, які стосуються юних львів’ян. А під час дискусії на платформі “Твоє місто” депутати, батьки, представники профільних управлінь міської ради та патрульної поліції обговорили отримані показники.

“Говорили про фінансування сфер, які стосуються дітей. Порівнювали показники з попередніми роками та напрацьовували пропозиції щодо подальшої розробки стратегії. Також домовилися про наступну зустріч робочої групи, яка стосуватиметься обговорення здорового способу життя. Хочемо визначити головні цілі в цій галузі та проблемні аспекти, які потрібно вирішувати та вносити до стратегії”, – резюмує Юля Гвоздович депутат Львівської міської ради від Української Галицької Партії, та голова ГО "Батьки в дії"

Весь запис дискусії “Чи є Львів дружнім і доступним для дітей?”, яка відбулася вчора на платформі “Твоє місто”, можна подивитися за цим посиланням: https://www.facebook.com/tvoyemisto/videos/1631415316933879/