Чер 18, 2016

Презентація ініціатив в рамках "Майстерні міста"

Вчора , 17 червня, в рамках «Майстерні міста» ГО «Батьки в дії» презентувала «Електронну карту дитячих майданчиків».

Презентація ініціатив в рамках "Майстерні міста"

Спільно з Управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради ми розповіли детальніше про ініціативу «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей», в межах якої виникла ідея створити мапу. Ця громадська ініціатива створена для обміну думок і об'єднання зусиль активних батьків, які хочуть покращити соціальну інфраструктуру міста, пов'язаної з народженням і вихованням діток. 

На карті майданчиків батьки зможуть легко і швидко знайти точне розташування потрібного майданчика, взнати, хто балансоутримувач, ознайомитися з технічним станом майданчика. Члени ГО «Батьки в дії» та активні матусі Мар'яна Кузько, Христина Одуха та Люба Цоп розповіли як саме користуватися та картою та пояснили алгоритм подання скарги чи пропозиції.

Також ми ознайомили присутніх з іншими нашими ініціативами такими, як «Заклади дружні до дітей» та «Дитячий розвиток». Все це Ви знайдете на платформі childfriendly.lviv.ua Сподіваємося, що активні батьки приєднаються до наших ініціатив та допоможуть зробити наше місто дружнім до дітей!