Січ 17, 2017

Видатний лікар вперше у Львові!

У львів'янок є унікальна можливість отримати найновішу інформацію з перших уст від медика та автора 12ти книг про природні пологи та інноваційні підходи до їх проведення Мішеля Одена.

Видатний лікар вперше у Львові!

Під час вагітності кожна жінка хоче отримати якнайбільше інформації про розвиток плоду, проходження пологів, їх фізіологічні особливості. У львів'янок є унікальна можливість отримати найновішу інформацію з перших уст від медика та автора 12ти книг про природні пологи та інноваційні підходи до їх проведення Мішеля Одена. Досвідчений французький акушер-гінеколог ділитиметься своїм досвідом у Львові протягом двох днів на тематичних семінарах.

У своїх наукових статтях, які лягли в основу книг, Мішель Оден довів, що безпечні та прирродні пологи є доступними кожній жінці, про що мусять знати як медики так і породілі. Саме тому так важливо бути обізнаним з усіма фізіологічними та психологічними аспектами пологів.

21 січня у Львові Мішель Оден проведе семінар для медперсоналу - акушерів, медсестер, консультантів з ГВ, говоритиме про вагітність, пологи, фізіологію перинатальних процесів, гормональний фон вагітності, а також про лояльність та акушерську агресію, способи її подолання, а також про європейський досвід роботи пологових будинків. А 22 січня семінар можуть відвідати усі охочі - вагітні, сімейні пари, які лише планують дітей тощо, вони матимуть можливість послухати про місце жінки та лікаря в процесі пологів, про партнерські пологи, лактацію, психологію та фізіологію зачаття та безліч інших важливих тем. На семінарах можна не лише слухати, а брати участь у дискусіях, ставити свої запитання.  

 “Оден - перший хто довів, що новонародженому потрібна мама, а метері дитина і що їх розлучати не можна, почав використовувати ванни для знеболення в пологах”,- розповідає учасниця ГО Батьки в дії Лідія Коноваленко, яка планує відвідати семінар, - “Він зібрав найбільшу і сучасну базу досліджень про вагітність і пологи. Оден дуже доступно завжди пояснює, відповідає на запитання і завжди можна почути щось нове. Лекції Мішеля Одена є вдалим поєднанням наукових фактів, найновіших досліджень та власного практичного досвіду акушера-гінеколога, здобутого за багато років роботи.

Семінари відбуватимуться у готелі “Нота бене” на вулиці В.Поліщука, 78а за попередньою реєстрацією. Деталі у соціальній мережі Facebook: Мішель Оден у Львові

 

Христина Максименко