Сер 03, 2016

Практична зустріч “Як зареєструвати приватний дитячий садочок”

Практична зустріч “Як зареєструвати приватний дитячий садочок”

Є багато ініціативних осіб чи груп людей, які готові створити та офіційно зареєструвати приватний садочок. Проте їх лякає купа вимог та обмежень з боку держави.
У Львові діють десятки закладів, які, насправді, є приватними садочками, але ховаються за вивісками "дитячий клуб", "студія", "центр розвитку", щоб уникнути ризиків.
Від 24.03.2016 Міністерство охорони здоров’я України прийняло новий санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів. Він передбачає зміну вимог до характеристик приміщення та матеріальної бази, що справді спрощує створення приватних дитячих садків, у тому числі, в житлових та нежитлових приміщеннях.
Тому всі зацікавлені мають змогу відвідати відкриту зустріч у Медіатеці ( 12 серпня о 15:00), щоб спільно та детально обговорити теоретичний (з точки зору права) і практичний боки питання відкриття приватних садків.
Організатори допоможуть Вам ознайомитися з нормативно-правою базою та шаблонами документів, які необхідно подати для отримання ліцензії для надання освітніх послуг.
А також ініціатори зустрічі підготували наочну покрокову ”дорожню карту”-інструкцію, яку Ви зможете отримати під час зустрічі.

Вхід вільний, але потрібна попередня реєстрація ( див. тут)

Зустріч організовує Українська Галицька партія