Жов 03, 2016

Почали з'являтися нові заклади дружні до сімей та дітей!

У Львові починають з'являтись заклади, де матусі з дітками не лише можуть випити кави, а й зробити певні процедури, на які важко зібратись без дитини.

Почали з'являтися нові заклади дружні до сімей та дітей!

Чи бувало таке, що потрібно терміново до салону краси, але з малюком на руках нікуди піти? Ніхто не може посидіти з дитиною, а так потрібно нігті провести до порядку? Нами було виявлено, що у Львові є такий салон краси, де поки малюк грається, мама може повністю привести себе до порядку.

Зазвичай мами з дітками не знаходять час на себе, у салоні краси «Belle maman», спеціально для мамусь працює дитяча кімната. Кожна матуся, яка прийшла у салон «Belle maman» БЕЗКОШТОВНО може скористатись послугами няні.

Дитяча кімната містить шведську стінку, канати, басейн із сухими кульками, гірки, та розвиваючі забавки. На м’яких килимках діти можуть вільно бавитись, також вони мають окремий туалет. За згодою батьків малюки можуть дивитись мультики.

Для матусь «Belle maman» пропонує: все для нігтів, масаж, візаж, шугаринг, корекцію та фарбування брів. Вирішення всіх питань в одному приміщенні.

Якщо ви знаєте дружні заклади до сімей та дітей надішліть інформацію про них на електронну скриньку: childfriendly.lviv@gmail.com