Вер 16, 2017

Перинатальний центр на вул Дж.Вашингтона у Львові добудують за графіком

Чекаємо з нетерпінням!

Перинатальний центр на вул Дж.Вашингтона у Львові добудують за графіком

Львівський обласний клінічний перинатальний центр (вул. Дж. Вашингтона, 6) був заснований у 1986 році як пологовий будинок, а у 1990 році – реорганізований в перший в Україні перинатальний центр. У жовтні 2013-го року перинатальний центр закрили на ремонт. Через брак коштів та фінансові скандали будівництво затягнулось і на даний час триває. Проблема стоїть дуже госто, адже пологових на місто мільйонник і область не вистарчає.

15 вересня відбувся візит до Перинатального центру народних депутатів та голови ЛОДА Олега Синютки, щоб здійснити контроль за будівництвом центру.

"Поки усе йде за графіком. Перевірили сьогодні, як рухається ремонт Львівський ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР. Зовнішні роботи на закінченні. З внутрішніми мають фінішувати до грудня. Тобто, в 2018-ий маємо увійти з відкритою новою будівлею. Інше питання - обладнання. Є потреба в оновленні. Але першочергове завдання - відкритись і запустити процес! Зрештою, ситуація не плачевна, працювати є на чому", - написала на своїй сторінці нардеп Оксана Юринець.

http://forpost.lviv.ua/novyny/6624-perinatal-nij-tsentr-na-vul-dzh-vashingtona-u-l-vovi-dobuduyut-za-grafikom