Бер 03, 2017

Опитування "Львів дружній до дітей"

Просимо написати свої пропозиції по запровадженню нових ініціатив в місті по основних напрямках або розповісти про проблеми, з якими зіштовхуєтесь.

Опитування "Львів дружній до дітей"

У місті стартує розробка комплексної програми "Львів дружній до дітей". Прийняття цієї програми ініціюють депутатки ЛМР Юля Гвоздович та Ulyana Pak . Нам приємно бути дотичними до цього процесу, адже саме із цієї громадської ініціативи і народилась наша громадська організація та навколо мети зробити Львів кращим і об'єднались активні батьки нашого міста. 

І зараз ми як ніколи переконані, що ідея не зникне із прийняттям документа, а стане точкою відліку для реалізації ключових напрямків програми вже хоча б тому, що є багато людей, які готові цим займатись.

Ви також можете активно долучитись до розробки цієї програми та внести свій вклад в підготовку цього документа. В рамках підготовки буде проведено ряд робочих зустрічей, на які можна ( і треба :) ) приходити, а просто зараз ви можете заповнити попереднє опитування і надіслати свої пропозиції: https://goo.gl/vDXKfZ