Вер 22, 2016

На Погулянці відбудеться ІХ Міський фестиваль активного туризму «Манівці»

24-26 вересня на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться ІХ Міський фестиваль активного туризму «Манівці».

На Погулянці відбудеться ІХ Міський фестиваль активного туризму «Манівці»

У день відкриття Фестивалю незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств м. Львова, які своїми внесками створили можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих. Цьогоріч змагатимуться команди з найрізноманітніших галузей – працівники компаній-виробників, представники ІТ-сектора, великих торгівельних мереж і невеликих приватних підприємств.

Уже традиційно, другого дня Фестивалю – у неділю, 25 вересня, кожен охочий може прийти і безкоштовно випробувати усі представлені етапи. Також у цей день можна приходити і просто бавитись на усіх етапах Фестивалю - без вікових обмежень, тож запрошуємо усією сім'єю! Активні сім'ї можуть взяти участь у розіграшів подарунків від Манівців. Для цього потрібно прийти разом з дітьми (без вікових обмежень дітей) та взяти участь у всіх етапах фестивалю. За словами організаторів, етапи доступні для всіх охочих, незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. 

У понеділок, 26 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів. Особливу увагу організатори спрямовують на залучення соціально вразливих груп дітей – запрошують сиротинці, інтернати, громадські об’єднання, які працюють з дітьми.

Програма Фестивалю буде насиченішою, ніж попередніх років. Поряд із традиційними спортивними дистанціями (скелелазіння, веслування, шнурова траса, велотріал) буде облаштовано спортивно-атракційне містечко з ексклюзивним обладнанням:  бігбол, слеклайн, паркур, бої «сумо», бої на «купинах», скелелазна груша, піраміда,аербег, перегони радіокерованих машин.  

Тарас Білошицький, голова оргкомітету Фестивалю, розповідає: «Головна мета Фестивалю - залучити дітей, молодь та дорослих до активного та здорового способу життя. Приходьте, пробуйте, бавтесь!»

Фестиваль активного туризму та дозвілля - соціальний проект Турклубу «Манівці», що втілюється за підтримки управління туризму Львівської міської ради, управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР та служби у справах дітей Львівської ОДА.

Детальна інформація про Фестиваль на сайті www.MANIVCI.org