Вер 20, 2016

Лабораторія міста у Сєвєродонецьку

Чудова ініціатива від ГО"Дивовижні". Сєвєродонецьк запрошує не лише мешканців, а всіх сусідів на платформу для обміну досвідом та цікавих знайомств. Разом з жителями міста дізнатися як дія кожного може змінювати місто на краще, на власному досвіді відчути силу громади міста, об’єднатися заради спілкування та спільних дій.

Лабораторія міста у Сєвєродонецьку

На один день спортивний майданчик одного з мікрорайонів Сєвєродонецька перетвориться на справжню лабораторію з експерементами, дронами, роботами та соціальними інноваціями.

Лабораторія міста – це соціально-відповідальний фестиваль під відкритим небом, платформа для обміну досвідом та цікавих знайомств з містянами, яким не байдуже майбутнє свого міста.

Це буде справжній науковий БУМ! Впродовж дня ви зможете відвідати:

- ярмарку винахідників, які презентуватимуть свої проекти для розвитку міст
- дитячу територію з майстер-класами з роботехніки та експериментаріум
- територію благоустрою та соціальних експериментів

Головна мета заходу - разом з жителями міста дізнатися як дія кожного може змінювати місто на краще, на власному досвіді відчути силу громади міста, об’єднатися заради спілкування та спільних дій.

Впливати на розвиток міста може кожен! Ти розробив новий енергоефективний спосіб освітлення вулиць чи просто прибрав парк? Приходь і поділися своїм досвідом! Покажіть свої винаходи або спробуйте себе у ролі соціально-відповідального жителя міста!

Долучитись до події "Лабораторія міста у Сєвєродонецьку"

Заявка на участь у фестивалі "Лабораторія міста"

Про Дивовижних