Чер 13, 2016

Куди піти з дітьми у червні

Початок літа, а отже, канікули! Куди можна піти зі своєю дитиною, аби відпочити та корисно провести час

Куди піти з дітьми у червні

Що вихідних: Львів запрошує на сніданок! Компанія «Львівські ярмарки» щовихідних протягом літа пропонує насолодитись смачними сніданками просто неба у парку ім. Івана Франка. Розпочинайте вихідні з друзями та сусідами у чудовій атмосфері, під живі виступи музичних гуртів, із різноманітними спортивними активностями та живим кутком. 

червень3

11 червня  Дивогонка Львів 11 червня 2016 - це свято для всієї родини, де медалі та призи отримують ВСІ маленькі учасники! Велоперегони організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища. Місце та час проведення: велоперегони відбудуться на території Стрийського парку з 10:00 до 17:00. Реєстрація почнеться з 09.30. Умови участі : участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипад раніше – то навіть від 1,5) до 10 років. 

червень2

21 червня Лекція для батьків "Безпечний відпочинок на воді".  Лекція проводиться з метою забезпечити інформування та навчання дорослих правил порятунку дітей, що тонуть. Отримані знання допоможуть учасникам: навчитися бачити, що людина тоне; засвоїти базові правила порятунку потопаючого; засвоїти теоретичні знання з домедичної допомоги; Лекція буде проводитись у Соціальному залі, де батьки матимуть змогу навчатися, а діти бавитись поруч.

червень1

23 червня Купало на ПогулянціЧудова нагода пригадати давні звичаї та поринути у атмосферу традицій та народних переказів. 16:00 ігри і забави, заплітання вінків, співи. 20:00 запуск вінків на воду, традиційне купальське очищення вогнем (стрибки через вогнище). 21:30 вогняне шоу. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Час для того аби гарно провести час у родинному колі на природі, не виїжджаючи за межі Львова.