Жов 20, 2017

Круглий стіл "Пологи: просто день в житті жінки або..?"

Однозначно підтримуємо консолідацію зусиль різних громадських організацій, адже у всіх нас єдина спільна мета! Продовжуємо роботу та інформуватимемо вас про подальші зміни!

Круглий стіл  "Пологи: просто день в житті жінки або..?"

18 жовтня у Перша Львівська Медіатека відбувся круглий стіл "Пологи: просто день в житті жінки або..?"
З тими, хто приєднався до обговорення, спілкувались членкині організації Природні Права Україна Анна Петровская (Anna Petrovskaya) Anastasiya Salnykova та Євгенія Кубах.
Плідна дискусія про права людини в пологах та можливості моніторингу їх дотримання на рівні регіонів сприяла актуалізації проблеми для організацій громадянського суспільства. Потреби жінки в пологах є фактично формою реалізації прав людини, і наше законодавство де-юре забезпечує цю можливість. На жаль, реальна ситуація далека від ідеалу, і жінки констатують недотримання їх прав і потреб в пологах, про що свідчать результати наших анкетуваннь породіль 2015 та 2017 рр.
Всі присутні погодились щодо особливого впливу цього одного, але дуже важливого дня на подальше життя та самореалізацію жінки. Представниці ГО "Батьки в дії" підняли важливу тему ефективної комунікації з лікарями під час пологів.
Було розглянуто питання консолідації громадських організацій та ініціатив задля покращення пологової допомоги на Львівщині та її наближення до потреб жінок.

Круглий стіл організовано ГО Природні Права Україна в рамках проекту Реалізація права породіль на бажаний медичний догляд, що виконується за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund , Інформація, надана в даній публікації, може не співпадати з поглядами МБФ "Український жіночий фонд".