Сер 21, 2016

Історія успіху Винниківського мотузкового парку

Вже від сьогодні, дітки зможуть відвідати мотузковий парк, що побудувала сім'я Шевякових. Низький мотузковий парк для дошкільнят влаштований на території дитячої установи №156 у Винниках завдяки ініціативі мешканців.

Історія успіху Винниківського мотузкового парку

Винниківська міськрада, адміністрація ДНЗ№156 та винниківська сім’я Шевякових влаштували дошкільнятам мотузковий парк на території садка.

Діти матимуть змогу випробувати лазанку уже від сьогодні, при хороших погодних умовах. Однак, як зауважила п.Євгенія, вихователі зазвичай бояться зразу залучати дітей до проходження своєрідної лінії перешкод.

«Цей парк є доволі низьким для діток-дошкільнят. Що стосується безпеки – усі троси, дерево, гвинти та термоусадка є належного рівня і розраховані по витримці на дорослу людину, – каже Євгенія Шевякова, – звісно, що 2-3 роки троси проходитимуть огляд, можливо потрібно буде заміна чи якісь коригування».

Такі лазанки не потребують сертифікації та особливої документації. Завдяки таким ініціативним сім'ям та сприянню Винниківської міської ради наймолодші дітки мають змоги цікаво та всебічно проводити свій вільний час. 

Зазначимо, що сім’я Шевякових є професійними альпіністами, Микола Шевяков - 2 розряд, Євгенія - 3 розряд. На їх практиці влаштування мотузкових парків у «Бухті Вікінгів» та по всій Україні. Також сім'я має намір поставити дитячий майданчик у Винниках найближчим часом.

Лазанка у Винниках