Вер 10, 2017

Дискусія "Турбота як робота"

Тема дуже близька для всіх жінок, тому має бути дуже цікаво)) В дискусії на презентації візьме участь й Khrystyna Odukha від нашої громадської організації.

Дискусія "Турбота як робота"

У п'ятницю, 15 вересня, в рамках програми видавництва «Критика» на24-й Форум Видавців відбудеться обговорення монографії соціологині Олени Стрельник «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології»goo.gl/9vZej7.

Із виходом у друк навесні цього року праця Олени Стрельник уже здобула своїх прихильників як серед українських мам, так і молодих жінок-дослідниць. Тепер на Форумі авторка особисто представить свою працю для львівської аудиторії та розповість про власну авторську концепцію материнства як соціяльної практики.

У дискусії візумуть участь: 
– Олена Стрельник, соціологиня, докторантка факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, авторка книжки, мама;
– Тамара Злобіна, філософиня, редакторка ресурсу «Гендер в деталях» (у співпраці з представництвом фонду ім.Г.Бьолля в Україні);
– Христина Одуха, активістка ГО «Батьки в дії».

Модеруватиме Анна Довгопол, координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Подія пройде в рамках тематичного кластеру «Жінка в темі» у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (пл. Ринок, 9, м. Львів). Початок о 19.00.