Тра 18, 2016

Доїдемо до "Погулянки" чи ні?

Доїдемо до "Погулянки" чи ні?

Останнім часом проблема транспортного сполучення із районом Погулянки стає дуже гострою. За твердженням мешканців та відвідувачів Центру «Погулянка» на даний момент по даному маршруту не курсує жоден автобус. Одна із членів ГО Батьки в дії, яка постійно відвідує цей район, провела цікавий експеримент, про який написала у своєму профілі у ФБ.

Трохи раніше депутат ЛМР Юлія Гвоздович подала депутатське звернення, у якому попросила отримати інформацію про те,  які маршрути забезпечують зараз зв'язок мікрорайону «Погулянка» з іншими мікрорайонами Львова, надати інформацію про те чи функціонує зараз автобусний маршрут 7А, чи здійснюються перевезення належним чином згідно із встановленим графіком.  Отримали дещо несподівану відповідь: «Відповідно до наказу департаменту житлового господарства та інфраструктури від 11.12.2015 року №741 «Про запровадження тимчасового автобусного маршруту » з 14.12.2015 по 01.08.2016 року. Перевезення пасажирів автобусом маршруту №7А здійснюють автоперевізники, які обслуговують міські автобусні маршрути згідно графіка виділення автобуса на тимчасовий маршрут сполучення вул. Вахнянина — пл. Соборна та згідно затвердженого розкладу руху».

 Проблема у тім, що на папері, справді, все злагоджено працює, а на практиці, як бачимо, ситуація зовсім інша. Також ми провели опитування мешканців та відвідувачів Центру «Погулянка», згідно із яким близько 80% опитаних висловили бажання відновити транспортне сполучення із цим районом, а трамваєм №7 користувалось із різною періодичністю 93% респондентів. В той же час було висловлено пропозиції зробити регулярний автобусний маршрут, а також продовжити його та створити транспортне сполучення з іншими мікрорайонами міста. Також частина опитаних розповіли, що уникають відвідувати  цей район міста, а також відмовляються від занять своїх дітей у Центрі «Погулянка» саме через відсутність якісного транспортного сполучення.

ГО «Батьки в дії» активно сприяє у вирішенні цього питання, тому ми зареєстрували петицію (див. тут). Просимо всіх небайдужих долучитись до вирішення даного питання та допомогти зібрати необхідну кількість підписів!