Чер 22, 2016

Безпека на воді. Відпочиваємо правильно!

В таких життєво важливих питаннях довіряти неперевіреним джерелам в інтернеті чи сертифікованому фахівцю? Думаємо, що вибір очевидний

Безпека на воді. Відпочиваємо правильно!

Безпека на воді — одна з найактуальніших тем на сьогодні, адже купальний сезон українці вже розпочали. Хто їде на море, хто на річку,хто до озер, але загроза для життя не завжди залежить від кількості води. За статистичними даними, кожна друга дитина тоне на відстані до 20 метрів від своїх батьків чи інших дорослих. Коли людина тоне, це рідко супроводжується звуками. Розмахування руками, бризки води і крики, до яких нас готує телебачення, зустрічаються в реальному житті вкрай рідко (www.manivci.org). А все-таки вміння оцінити ситуацію, опанувати емоції та надати першу медичну допомогу можуть врятувати не одне життя.


знаходитися на воді

ГО «Батьки в дії» спільно з турклубом «Манівці» організували 21 червня у приміщенні Мультиспортивного Соціального залу лекцію на тему «Безпечний відпочинок на воді», яку мали можливість відвідати всі охочі. Спікером був Тарас Білошицький — засновник та президент турклубу «Манівці», керівник походів з водного туризму 4-5 категорії складності, тренер з боротьби, веслування, чемпіон та багаторазовий призер Чемпіонатів України з водного туризму, фахівець з водного рятівництва.

знаходитися на воді 2

Тарас Білошицький розповів активним батькам про те, як навчитися бачити, що людина тоне, базові правила порятунку, а також практично показав, як надавати домедичну допомогу. У будь-якій ситуації - головне правило: "Не панікувати!". Холодний розум та добре відшліфовані знання допоможуть у порятунку. Бавтесь на воді правильні ігри, наприклад, я буду рятувальником, а ти ніби тонеш. Такі заняття принесуть задоволення не лише вашому малюку, а й ви самі зможете попрактикуватись та провести корисно-здорово час. Всі учасники отримали методички по порятунку на воді (СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ "ПОРЯТУНОК НА ВОДІ")!

знаходитися на воді  3

Сподіваємося, що такі наші ініціативи користуватимуться популярністю серед активних батьків та містян, а лекції принесуть користь та приємне проведення часу!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ЛЕКЦІЇ "БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ".

Автори: Наталка Цюпак і Любов Цоп