Жов 12, 2016

Безкоштовні заняття для дітей

Чим і де зайняти свою дитину з користю не платячи за це чималі гроші? Громадська організація “Батьки в дії” зібрала інформацію про усі безкоштовні дитячі клуби міста Львова, де проводять найрізноманітніші заняття для дітей різного віку. У місті діють кілька десятків таких клубів у різних районах.

Безкоштовні заняття для дітей

Як розвивати свою дитину, як знайти те, що їй до вподоби? Безкоштовні гуртки - це чудовий шанс спробувати себе. - Розповідає активістка громадсьої організації Христина Одуха. - Початок нового шкільного сезону, став тим поштовхом, щоб почати додавати інформацію на наш сайт. Як тільки були відомі розклади роботи безкоштовних гуртків, "Батьки в дії" якнайшвидше зробили це”. 

Серед занять, які пропонують дітям в безкоштовних клубах: рукоділля, вивчення іноземних мов, танцювальні та спортивні гуртки тощо. Також на місцях влаштовують спортивні змагання, інтерактивні ігри, майстер-класи та перегляди фільмів. Увесь перелік таких клубів можна знайти на нашому сайті в розділі "Дитячий розвиток". Окрім детального розкладу роботи клубів, на сайті організації батьки також можуть побачити карту розміщення даного клубу, аби легко можна було знайти найближчий до власного дому. Щоб долучити дітей до занять, достатньо зателефонувати до керівника гуртка, прийти на заняття та написати заяву у довільній формі. 

На сайті також можна знайти інформацію про Дружні до дітей заклади Львова та Інтерактивну карту дитячих майданчиків.