Чер 06, 2016

Ресторан-корабель "Фортуна"

Ресторан-корабель "Фортуна"
Ресторан-корабель "Фортуна"
Адреса:

вул. Щирецька, 36б, Ринок "Південний"

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
http://www.korabelfortuna.com/
Години роботи:

щоденно 11.00-21.00

Адаптованість до дітей
Wifi
Іграшки
Бронювання
Дитяча кімната
Аніматори або няня
Дитячий майданчик
Дитяче меню
Карта розташування:

Пориньте в дивовижну атмосферу справжнього корабля! Широкий вибір страв морської та європейської кухні, українські закуски, десерти та напої на будь-який смак задовольнять найвибагливішого гурмана. Шукачам яскравих вражень пропонуємо відвідати наш мотузковий парк для дорослих та дитячу екстрім-кімнату.

Якщо ви хочете креативно провести своє дозвілля - вам варто завітати в ресторан-корабель «Фортуна». Наш заклад - це велетенський човен з палубами, трюмами та корабельними каютами. Відчуйте дух справжніх пригод разом зі своєю сім'єю та друзями.

На вибір відвідувачам ми пропонуємо страви з дорослого та дитячого меню. Морські делікатеси, європейські вишукані страви, українські закуски, улюблені десерти, напої на різний смак — наші страви приємно здивують найвибагливішого відвідувача.

 Ми пропонуємо не тільки смачно поїсти, а й незабутньо провести час як дорослим, так і дітям. В екстрім-кімнаті кожен відчує себе учасником корабельної команди. За безпекою маленьких юнг спостерігатиме кваліфікований персонал. Мотузкові лазанки та перешкоди перетворять звичайний день у морську подорож!

 На території ресторану знаходиться мотузковий парк — найкраще екстремальне дозвілля для любителів активного відпочинку та яскравих вражень. На атракціоні є два маршрути різної складності, тому кожен зможе обрати для себе кращий варіант відповідно до свого рівня спортивної підготовки. Надійне страхування, детальне роз'яснення та інструктори-професіонали забезпечать правильне проходження на всіх етапах та чудові спогади від відвідування нашого закладу!

Додати кафе чи ресторан дружній до дітей та сімей