Лис 01, 2017

Ресторан „Хата воєводи” парк-готелю "Древній град"

Ресторан „Хата воєводи” парк-готелю "Древній град"
Адреса:

м. Львів, Пустомитівський р-н, 7ий км траси Львів-Київ

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
http://drevnygrad.com.ua/
Адаптованість до дітей
Wifi
Аніматори або няня
Іграшки
Бронювання
Дитячий майданчик
Дитяче меню
Зручний в'їзд для візків
Годувальне крісло
Карта розташування:

Атмосфера княжого міста чекає у вас у ресторані «Хата воєводи». Наїдки за стародавніми рецептами древніх часів, переплетеними з елементами сучасної європейської кухні, чекають на вас саме тут.

Заклад, місткістю до 140 осіб, складається із 2 поверхів. Тут ви легко можете провести своє весілля, корпоратив чи бенкет. Також вас чекає VІР-зал ресторану для святкувань у вузькому колі. Оформлений в стилі шатра, він нагадує княжі покої, з широкими лавами, обтягнутими шкірою та хутром стінами та кованими світильниками. Якщо ж Ви надаєте перевагу проведенню часу на свіжому повітрі - до ваших послуг літній майданчик з альтанками та чарівним краєвидом.

Наш заклад ми позиціонуємо як child-freandly hotel, тому кожних вихідних у нас працює дитячий аніматор, який проводить різноманітні ігри, розваги та цікаве дозвілля з Вашими дітками. А тим часом дорослі можуть спокійно посмакувати смаколики нашого ресторану, та відпочити знаючи, що дітки в безпеці та в гарному настрої.

Ми також допоможемо Вам зі створенням незабутнього Дня Народження Вашої дитини.Ми запропонуємо неповторну, цікаву, активну та пізнавальну програму для дітей. Тож ви зможете також насолодитись відпочинком і бути впевненими, що ваші діти проведуть час весело та цікаво. Подарунков від закладу буде дитячий аніматор :)

У нас є спеціальне дитяче меню, яке і смачне, і цікаве, адже кожна страва нагадує знайомих персонажів своїм виглядом. Водночас, це корисна та поживна їжа з відбірних свіжих інгредієнтів. Ми знаємо, що люблять діти, і знаємо, чого хочуть їхні батьки.

Додати кафе чи ресторан дружній до дітей та сімей