Лис 02, 2017

Кав'ярня "Львівська майстерня шоколаду" на Січових Стрільців

Кав'ярня "Львівська майстерня шоколаду" на Січових Стрільців
Адреса:

м. Львів вул. Січових Стрільців, 5

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
http://www.chocolate.lviv.ua/
Години роботи:

пн-нд: 09:00-22:00

Адаптованість до дітей
Wifi
Іграшки
Бронювання
Годувальне крісло
Зручний в'їзд для візків
Дитяча кімната
Карта розташування:

Львів ще з середньовіччя славився «добрим солодким», а вже у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття народжені у Львові. З якою гордістю можна собі уявити, як європейська аристократія, наприклад десь там у Парижі, дарувала на побачення з коханими шоколадні солодощі, що з'явились на світ у львівських цукернях. І це не тому, що ми вирощували кращі какао боби чи володіли надзвичайними технологіями, просто наші кондитери зуміли вкласти у кожну зроблену цукерку, кожну плитку справжнього шоколаду маленький, але завжди найсолодший кусочок рідного Львова!

А Львів - він завжди умів творити чудеса. От і ми користуючись давніми технологіями зуміли відтворити чарівну формулу і відтепер знову маленькі паперові пакуночки з львівськими солодощами розвозитимуть частинки атмосфери нашого міста по всій країні та цілому світу. І десь далеко-далеко, в Донецьку або Баден Бадені ніхто не розумітиме, чому коли розпаковуєш пакуночок із «чоколядовим» знаком Львівська Майстерня Шоколаду на обличчі чомусь з'являється посмішка. Бо емоції нестримні особливо, коли вони з любов'ю та ще й зі Львова.

Запрошуємо на майстер-класи, на яких Ти та Твої близькі відчуєте себе героями шоколадного дійства. Кожен учасник майстер-класу отримає власні шоколадні вироби, поласує смачним напоєм та буде урочисто нагороджений сертифікатом майстра шоколадної справи! Майстер-класи для дорослих та дітей. А також для закоханих пар

Додати кафе чи ресторан дружній до дітей та сімей