Вер 18, 2015

Кав'ярня "Львівська майстерня шоколаду" на Сербській

Кав'ярня "Львівська майстерня шоколаду" на Сербській
Адреса:

вул. Сербська, 3

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
http://www.chocolate.lviv.ua/
Години роботи:

пн - пт: 09:00 - 22:00

Адаптованість до дітей
Дитяча кімната
Wifi
Бронювання
Іграшки
Пеленальний столик
Годувальне крісло
Карта розташування:

Розваги: дитяча кімната, мультики, шоколадна екскурсія (вул. Сербська 3), шоколадний майстер-клас для дітей і для дорослих (м. Львів вул. Січових Стрільців, 5 пн-нд: 09:00-22:00)

Львів ще з середньовіччя славився «добрим солодким», а вже у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття народжені у Львові. З якою гордістю можна собі уявити, як європейська аристократія, наприклад десь там у Парижі, дарувала на побачення з коханими шоколадні солодощі, що з'явились на світ у львівських цукернях. І це не тому, що ми вирощували кращі какао боби чи володіли надзвичайними технологіями, просто наші кондитери зуміли вкласти у кожну зроблену цукерку, кожну плитку справжнього шоколаду маленький, але завжди найсолодший кусочок рідного Львова!

А Львів - він завжди умів творити чудеса. От і ми користуючись давніми технологіями зуміли відтворити чарівну формулу і відтепер знову маленькі паперові пакуночки з львівськими солодощами розвозитимуть частинки атмосфери нашого міста по всій країні та цілому світу. І десь далеко-далеко, в Донецьку або Баден Бадені ніхто не розумітиме, чому коли розпаковуєш пакуночок із «чоколядовим» знаком Львівська Майстерня Шоколаду на обличчі чомусь з'являється посмішка. Бо емоції нестримні особливо, коли вони з любов'ю та ще й зі Львова.

Додати кафе чи ресторан дружній до дітей та сімей