Лис 18, 2017

Інтерактивне кафе Papashon

Інтерактивне кафе Papashon
Адреса:

м. Львів, ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська 226а

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
https://papashon.com/
Години роботи:

10.00 - 22.00

Адаптованість до дітей
Wifi
Іграшки
Годувальне крісло
Бронювання
Зручний в'їзд для візків
Місце для візків
Карта розташування:

Перше в Європі інтерактивне кафе з “цифровими” столами відкрилося в самому її серці – в місті Лева. Це інноваційна родзинка Львова, яка здатна здивувати кожного!

Новий формат обслуговування. Головною рисою унікального кафе є столи з “живим” екраном. З їх допомогою відвідувачі можуть ознайомитись з меню PAPASHON та зробити замовлення онлайн, тобто без втручання офіціанта. Крім того, на екрани можна вивести відео з камер і спостерігати за роботою закладу в реальному часі.

Додаткові розваги. Поки обробляється і виконується замовлення, гості мають час всієї компанією побавитись в різноманітні онлайн-ігри, які розраховані на гравців різного віку.

Концерт-хол. В зоні інтерактивного кафе знаходиться сцена, повністю обладнана всім необхідним (професійна музична апаратура, проектор, екран і т.д.). На цій сцені кожну суботу виступають кавер-гурти або соло-виконавці, які співають відомі хіти. Поряд є додатковий майданчик, де глядачі можуть потанцювати в своє задоволення.

Якісна їжа, доступні ціни. Навіть найсучасніші технології не можуть замінити радість і насолоду від гарної їжі. Тому ми завжди готуємо для гостей лише найсмачніші страви, і можемо посперечатись в цьому навіть з елітними ресторанами. Але тут PAPASHON має важливу перевагу: наші ціни справді доступні для кожного!

Додати кафе чи ресторан дружній до дітей та сімей