Вер 22, 2017

Жіноча консультація 3-ї міської клінічної лікарні

Жіноча консультація 3-ї міської клінічної лікарні

Супровід вагітності в державних закладах

З 08.10.2012року жіноча консультація комунальної 3-ї міської клінічної лікарні розпочала свою роботу за новою адресою м.Львів, вул.Рапопорта,6

Жіноча консультація 3-ї міської лікарні обслуговує жіноче населення частково Залізничного, Галицького, Франківського та Шевченківського районів м. Львова - до 35 тис жінок. В рік жіночу консультацію відвідує близько 11 500 – 12 000 пацієнток, з них на обліку по вагітності перебуває 750 – 800 жінок. Лікарі проводять лікувально-профілактичну роботу серед населення. Прийом пацієнтів проводять кваліфіковані лікарі: з вищою категорією – 6 осіб; з першою категорією – 2; з другою категорією – 4 особи. До складу жіночої консультації 3-ї міської клінічної лікарні входять: реєстратура, 4 кабінети лікарів акушер-гінекологів, які працюють у дві зміни, кабінети завідувача та старшої акушерки, маніпуляційний кабінет, процедурний кабінет, денний стаціонар, «Школа відповідального батьківства» та «Школа імунізації»; «Кабінет планування сім’ї». У «Школі відповідального батьківства» успішно проводять навчання та підготовку до партнерських пологів сімейні пари, що підтверджується отриманням сертифікату після закінчення навчання.

Денний стаціонар жіночої консультації акушерсько-гінекологічного профілю є лікувально-діагностичним підрозділом, який входить до складу лікувально-профілактичного закладу. Денний стаціонар забезпечує висококваліфікованою стаціонарною допомогою хворих, які не потребують цілодобового спостереження. На лікуванні в денному стаціонарі знаходяться жінки з запальними хворобами органів малого тазу, вагітні – з раннім гестозом; жінки з хворобами сечо-статевої системи: ерозії шийки матки, з безпліддям; проходять реабілітацію післяопераційні хворі.

З метою профілактики перинатальних втрат проводиться кардіотокографія плоду, всім вагітним жінкам після 28 тижнів вагітності.

Одним із пріоритетних напрямків у зниженні перинатальної та материнської смертності є діяльність «Служби планування сім’ї». В жіночій консультації 3-ї міської клінічної лікарні службою планування сім’ї проводяться лекції та бесіди серед школярів та молоді по питаннях «Безпечної статевої поведінки», «Збереження репродуктивного здоров’я населення». Особлива робота проводиться у групах статево-активної молоді. Здійснюється «предконцепційна» підготовка до планованої вагітності.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.