Вер 22, 2017

Відділеня УЗД Комунальна 3-тя міська клінічна лікарня м. Львова на базі міського центру планування сім'ї

Відділеня УЗД Комунальна 3-тя міська клінічна лікарня м. Львова на базі міського центру планування сім'ї

Кабінети УЗД обстеження вагітних

Address

м. Львів вул. Русових,4

Особливістю обстеження і лікування в нашому центрі є тісна співпраця акушера-гінеколога, уролога, сексопатолога, психолога, що забезпечує комплексний і раціональний підхід індивідуально до кожної пари. При настанні вагітності ми спостерігаємо вагітну до 6 тижнів, а потім скеровуєм у жіночу консультацію по місцю проживання.Діагностувати вагітність нам вдається з 7 днів затримки менструації, завдяки УЗ обстеженню з вагінальним датчиком. Це обстеження дозволяє точніше і краще оглянути пацієнтку, навіть без наповненого сечового міхура, зробити контроль стану труб після гідротубації, визначити пік овуляції.

Відділення ультразвукової діагностики забезпечено сучасною, в тому числі і цифровою ультразвуковою апаратурою, яка дозволяє проводити дослідження у сірій шкалі, використовувати допплерівські методики (спектральну доплерографію, кольорове допплерівське картування, енергетичне картування), трьохмірної реконструкції зображення з використанням (3D) транс абдомінальних, трансвагінальних датчиків.

Кабінети укомплектовані сучасними стаціонарними ультразвуковими апаратами експертного класу Medison, SONOACE 8000 EX(prime) i Logic 2000.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.