Вер 22, 2017

Центр розвитку Snail

Курси з підготовки до пологів та відповідального батьківства

Тренер курсів для вагітних - Анна Чала - має бакалаврський та магістерський дипломи по концептуальній моделі поєднання феноменології та психоаналізу за спеціальністю «Викладач філософських дисциплін». За другою освітою, яку здобуває зараз, матиме диплом спеціаліста з психології. (і темою диплому буде проблеми саме пренатальної психології).

Тренер подала анкету на вступ до Асоціації свідомого батьківства та на участь в навчальному проекті «Пренатальна психологія та сімейне консультування» у дитячому центрі "Мацьопа". Але насамперед пані Анна активно вивчає академічну літературу з пренатальної психології, статті та доповіді з конференцій, слідкує за діяльністю та публікаціями колег, які є акушерками, доулами, пренатальними психологами та педагогами.  

Тренер має колосальний особистий досвід материнства: троє дітей різного віку. Під час вагітності першою дитиною у Харкові відвідувала три різних курси підготовки для майбутніх мам, один з них у «Семя от А до Я», де ходила як на курси для вагітних, так і на заняття з малюками. З другою дитиною у Києві відвідувала курси сама та з дітьми в «Азбуке для родителей»,  «Всезнайка» та «Школа Монтесорі». Відповідно використовувала отримані знання під час кожної з трьох вагітностей, пологів та годування.

Графік рoботи: 

Пн.-Пт. з 900 до 1900

Сб. з 1000 до 1800
Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.