Вер 22, 2017

Центр репродукції «Паренс-Україна»

Центр репродукції «Паренс-Україна»

Кабінети УЗД обстеження вагітних

Центр репродукції «Паренс-Україна»
Address

79071, м. Львів, вул.Щирецька,36

Пропонуємо сучасні методи діагностики на базі ультразвукової системи Imagic Maestro (Франція).

Ультразвукове дослідження - це високоінформативний і абсолютно безпечний метод дослідження, який легко переноситься всіма без винятку пацієнтами. Відповідно, ми надаємо послуги з УЗ-діагностики як для новонароджених малят, так і для людей старшого віку.

Ультразвукове дослідження під час вагітності рекомендується проводити усім вагітним жінкам. Дія апарату УЗД заснована на властивості хвиль високої частоти відбиватися від внутрішніх органів. Відбитий сигнал обробляється комп'ютером і виводиться на екран монітора. Ультразвукове випромінювання не має нічого спільного з рентгеном і використовується в акушерстві вже близько 50 років. За весь цей час достовірних наукових відомостей про шкідливість УЗД для матері і плода не з'являлося. Але, попри це, не рекомендується проводити УЗД без належних причин. Особливо на ранніх строках вагітності, коли формуються органи плода (до 10-го тижня).

В усьому світі перше скринінгове УЗД роблять вагітним в 11-13 тижнів, коли плід має достатню довжину (куприково-тім'яний розмір дорівнює 45-74 мм), візуалізація плода доволі чітка. В Україні рекомендується проводити УЗД у 9-11 тижнів. На ранніх строках (до 10 тижня) УЗД слід проводити тільки за строгими показниками, таким як:

  1. невідповідність розмірів матки передбачуваному терміну вагітності;
  2. біль унизу живота при затримці місячних і підозрі на вагітність;
  3. кров'янисті, мажучі виділення з піхви під час вагітності;
  4. для діагностики розвитку ембріона при звичному невиношувані, штучному заплідненні (ЕКЗ).

В Україні для усіх вагітних рекомендовано проходити УЗД тричі:

  • в 11-12 тижнів проводять для визначення наявності та місця закріплення плодового яйця, виявлення багатоплідної вагітності, відповідності розмірів та розвитку ембріона терміну гестації. У цей час можна встановити грубі патології розвитку вагітності та плоду.
  • в 18-22 тижні розміри плоду дозволяють більш точно оцінити, наскільки правильно сформовані всі його органи, це УЗД найбільш інформативно в плані визначення можливих дефектів і так званих «маркерів», які можуть говорити про генетичну патологію. У цьому випадку лікар призначить додаткові аналізи, щоб підтвердити або спростувати ці підозри. З великою точністю можна визначити стать дитини.
  • в 30-32 тижні УЗД дозволяє визначити відповідність розвитку дитини термінами вагітності, розташування плаценти, плоду, визначення передлеглої частини плода. В цьому терміні чітко можна оцінити розвиток серця, та виявити дефекти розвитку, які не були видимі на ранішніх термінах вагітності. Також, рекомендується проводити доплерометрію - ультразвукове дослідження кровоносної системи плода.

При вагітності високого ризику лікар може призначити додаткові, більш часті дослідження УЗД, не варто цього побоюватися, оскільки можливий вплив у будь-якому випадку набагато менш шкідливий, ніж не помічене вчасно ускладнення або вади розвитку.

Спеціалісти:

Маркевич Ганна Іванівна - Лікар акушер-гінеколог,репродуктолог, спеціаліст ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії.

Нечай Оксана Сергіївна - Лікар акушер-гінеколог,генетик,спеціаліст з УЗД


 


Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.