Вер 22, 2017

Центр медичних інновацій NOVO

Центр медичних інновацій NOVO

Курси з підготовки до пологів та відповідального батьківства

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ В ШКОЛІ ДЛЯ ВАГІТНИХ
Підготовка майбутніх батьків до пологів, народження дитини, грудного вигодовування та догляду за немовлям – ось головна мета занять в школі для вагітних м. Львів.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ 

Вагітна жінка та її партнер (чоловік, мама, сестра, подруга).

ТЕМАТИКА 

ВАГІТНІСТЬ. 
Фізіологічні зміни, які відбуваються в організмі жінки під час вагітності. Розвиток плоду. Емоційний зв’язок між мамою та плодом. Харчування під час вагітності.

ПОЛОГИ.
Фізіологічні особливості трьох періодів пологів. Як допомогти собі та дитині в кожному періоді пологів. Позиції в пологах, дихання, масаж. Роль партнера в пологах. Спільне перебування матері та дитини. Що треба взяти в пологовий будинок.

ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ. ДОГЛЯД ЗА НЕМОВЛЯМ.
Чому важливо годувати дитину грудним молоком. Як забезпечити достатню кількість молока для дитини. Прикладання та положення дитини біля грудей. Зціджування молока. Проблеми при грудному вигодовуванні (мало молока, багато молока, тріщини сосків). Харчування під час грудного вигодовування. Як організувати правильний догляд за немовлям.

ФОРМА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

1 раз в тиждень у Медичному Центрі NOVO. Заняття в школі для вагітних у Львові можуть бути груповими та індивідуальними. Після обрання прийнятної форми необхідно здійснити попередній запис. Курс складається з 4 занять.

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДИТЬ
  Шлемкевич Ольга Любомирівна - кандидат медичних наук, лікар-неонатолог Львівського обласного клінічного перинатального центру, керівник регіонального центру підтримки грудного вигодовування.Член Українського Товариства перинатальної медицини.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.