Вер 22, 2017

«Телефон Довіри»

Допомога вагітним та молодим мамам в складних життєвих ситуаціях

«Телефон Довіри»
Address

м. Львів

«Ставропігіон»Служба телефонів невідкладної психологічної допомоги, до яких належить і львівський Телефон Довіри 1558 «Ставропігіон», розроблена Товариством Самаритян Befrienders international.Львівський Телефон Довіри 1558 постійно діє з 1997 року, тобто уже 20 років.

Наша мета – надати психологічну підтримку людям, котрі знаходяться у кризових важких емоційних станах та суїцидальній готовності. Філософія нашої служби ґрунтується на повазі та розумінні один до одного, рівноцінності та значущості як того, хто допомагає, так і того, хто потребує допомоги.Абонент та консультант залишаються анонімними, а всі розмови – цілком конфіденційними.

До роботи у нас завжди залучаються лише волонтери (тобто люди, котрі працюють безкоштовно, на благочинних засадах), які володіють відповідними знаннями та навичками, отриманими під час навчання з телефонного консультування, з подальшим фаховим відбором у службу.

В силу подій останніх років, із збільшенням потреби суспільства у різних формах волонтерства, наша служба також намагається збільшити штат консультантів для забезпечення цілодобового зв’язку. На даний час ми не маємо змоги забезпечити цілодобову активність

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.