Вер 22, 2017

Соціальний центр матері та дитини у Львівській області

Соціальний центр матері та дитини у Львівській області

Допомога вагітним та молодим мамам в складних життєвих ситуаціях

Address

Адреса: 82100, м. Дрогобич, вул. Шептицького, 7

Мудреці кажуть:
«Скажіть в якому стані жінка в країні,
і ми вам скажемо про країну».

Здавалось би держава робить все, щоб допомогти породіллям, виплачує чималі гроші при народженні дитини. Та, на превеликий жаль, не завжди жінка, яку зрадив чоловік, чи не приймають батьки додому, а чи не законно вигнали з гуртожитку, а бо ж стихійне лихо знищило будинок дають собі раду в таких складних життєвих ситуаціях.

Біль, розпач, невимовний страх охоплює жінку із дитиною на руках і здається їй, що ніхто і нічого їй не допоможе...

З позиції захисту материнства та дитинства, збереження дитини у рідній сім’ї та підтримки жінки-матері створений соціальний центр матері та дитини у Львівській області, що знаходиться у місті Дрогобичі.

Центр створений для тимчасового перебування у ньому вагітних жінок на 7-9 місяці вагітності та матерів із дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, у зв'язку з чим виникає високий ризик розлучення матері та дитини, загроза життю і здоров'ю матері чи дитини..

Під час проживання у Центрі молодим матерям надається безоплатне житло та харчування, їх навчають догляду за дитиною. Матері та діти, завдяки благодійним фондам, отримують гуманітарну допомогу у вигляді предметів догляду за дитиною, засобів гігієни, іграшок, одягу, медикаментів і дитячого харчування. Молоді матері мають можливість продовжувати навчання, розпочати здобувати освіту, відвідувати професійні курси та одночасно дбати та виховувати свою дитину.

Персонал Центру (психолог, педагог соціальний, сестра медична, адміністратор черговий та ін. працівники) надають кваліфіковану невідкладну допомогу.

Соціальний центр матері та дитини розрахований на 10 матерів та 10 дітей. У Центрі створено всі умови для їхнього проживання. Для кожної матері із дитиною облаштована жила кімната. В кожній кімнаті поруч із ліжком матері розміщено колиску немовляти. У сучасному стилі зроблено і ванну кімнату. Передбачена також побутова кімната, у якій розташовані пральні машини, що дають змогу матерям менше часу тратити на прання, а більше часу на себе та догляд за дитиною. Є у Центрі і кімната відпочинку, яка гарно поєднується із їдальнею.

Загалом у Центрі панує домашня атмосфера.

Звертаємось до молодих, одиноких, вагітних жінок, матерів з новонародженими дітьми:

Не відмовляйтесь від своїх дітей!

Не покидайте їх у пологових будинках!

Звертайтесь за порадою і допомогою у соціальні служби, які діють у кожному місті та районі Львівської області!

Телефонуйте цілодобово у соціальний центр матері та дитини у Львівській області і ми Вам обов’язково допоможемо!

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.