Вер 22, 2017

Школа «Народжувати» при фонді Св. Володимира при церкві Воскресіння Христового

Школа «Народжувати»  при фонді Св. Володимира при церкві Воскресіння Христового

Курси з підготовки до пологів та відповідального батьківства

Address

м. Львів вул.Городоцька, 319-а

Якщо ви чекаєте малюка і хочете підготуватися до пологів, грудного вигодовування та догляду за дитиною, тоді запрошуємо до Школи народжувати. Тут можна не лише повноцінно підготуватися до пологів, а й в умовах невимушеного спілкування в колі вагітних жінок психологічно налаштуватися на нову роль, позбутися побоювань та невпевненості, приємно і з користю провести час.

Програма занять містить 4 блоки:

  • Вагітність
  • Пологи
  • Грудне вигодовування
  • Догляд за дитиною

Тематика охоплює широке коло питань – від того, як зарадити собі з невеличкими труднощами останнього триместру вагітності, як успішно годувати грудьми, як доглядати за дитиною і аж до того, як поводитися під час пологів, як подолати страх і біль, особливості післяпологового періоду тощо. Практичні заняття включають гімнастику для вагітних та дихальні вправи, що допоможуть виробити необхідні для пологів навики.

Заняття проводяться щотижня. Приєднатися до групи можна будь-коли – тематика занять постійно повторюється по колу, за попереднім записом можливі також індивідуальні консультації.

Для тих, в кого залишилося обмаль часу до народження малюка, діє також експрес-курс (за попереднім записом, в міру того, як набереться група), де одноразово, за 4-5 год практичних занять з перервами можна опанувати основи з основ, які допоможуть впоратися з труднощами пологів, грудного вигодовування і догляду за дитиною.

Необхідну атмосферу створюють комфортні зали, фітболи, подушки, тренувальні ляльки, елементи арттерапії.

Координатор Школи – Оксана Мельник

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.