Вер 22, 2017

Родинний центр "Ляля до... Ляля по..."

Заняття для діток 0-6 міс з мамами

Родинний центр "Ляля до... Ляля по..."
Address

м.Львів, вул.Кастелівка,8 (бічна Сахарова)

  • Програма  розвитку передбачає активну участь батьків, в першу чергу мами, яка є найважливішою людиною в житті малюка в цьому віці. Саме мама, звичайно, в тісній співпраці з татком та  під  керівництвом педагога, допомагає малюку розкрити свої здібності та талант

Основні завдання курсу:

розвиток дрібної моторики,

сенситивної сфери дитини,

розвиток мислення,

самостійності,

формування емоційних уявлень про навколишній світ.

Кожне заняття, складається з декількох незалежних пізнавальних блоків, спрямованих на всебічний розвиток усіх видів та сфер діяльності малюка.

Ведучі:

Даниленко Тетяна –  інструктор зі свідомого батьківства та плавання з народження за авторською мето дикою «Як рибка у воді».

 Бонцьо Улянапрактичний психолог, соціальний педагог, автор розвиваючих програм для діток від 6 місяців до 7 років, ведуча розвиваючих занять з 6-ти річним стажем, сертифікований консультант телефону довіри, автор статей журналу «Наш малюк», засновник «Психологічної консультації online».

  • Клуб щасливих мам – це комфортна і дружня атмосфера, створена нашим центром для  мам з немовлятами, де вони розглядають усі аспекти життя жінки у період «раннього» материнства. Отримують  відповідь на хвилюючі питання  про здоров’я малюка, його загартовування та вигодовування  у досвідченого лікаря-педіатра та лактолога. Засвоюють науку материнства – знання про психофізіологічний розвиток малюка, практичні навички по догляду за ним, навчаються взаємодіяти з дитиною: гімнастика, масаж, пальчикові гри, віршики, колискові та багато ін. Мають можливість поспілкуватись з вузькими спеціалістами – стоматологом, гінекологом, масажистом, психологом, спеціалістом з раннього розвитку малюків.

Окрім науки материнства молоді мами діляться секретами швидкого відновлення після пологів, навчаються тонкощам догляду за собою, отримують знання по сімейній психології та міжособистісним стосункам, адже настав період пошуку нової себе.

Чекаємо на Вас! Дитині потрібна щаслива мама!

Тільки у спокійної, впевненої в собі та гармонійної мами буде зростати здоровий та щасливий малюк. А у щасливої жінки – міцнішати стосунки у сім’ї!

Режим роботи:

1раз в тиждень по 1,5 год.


Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.