Вер 22, 2017

Психологічна студія "Сенс" (Наливайка)

Перинатальні та сімейні психологи

Психологічна студія "Сенс" (Наливайка)
Address

м. Львів, вул. Наливайка, 5 (вхід через бізнес-двір, 2й поверх)

Послуги психологів студії:

  • індивідуальні консультації психолога у Львові     
  • консультує сімейний психолог
  • консультує дитячий психолог
  • послуги перинатального психолога
  • послуги психотерапевта
  • групові консультації та тренінги у Львові в студії "Сенс".

Спеціалісти:

ФРАНКО МАР’ЯНА – практичний психолог та сертифікований психотерапевт (реєстр Української спілки психотерапевтів), керівник психологічної студії «Сенс» /Львів/. Спеціаліст в області індивідуального консультування та психотерапії дорослих.

АНДРІЄВСЬКИЙ РОМАН– психолог-психоаналітик, психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів. Спеціаліст в області індивідуального консультування та сімейної психології, психології розвитку, дитячої та юнацької психотерапії, сімейний і дитячий психолог студії "Сенс".

МУХА ОЛЕНА - психолог-консультант. Спеціаліст в області індивідуального, сімейного та групового консультування студії "Сенс" /Львів/. Ведуча терапевтичних груп та груп особистісного зростання.

ПРИХОДА ОЛЕНА – медичний психолог,  сертифікований гештальт-терапевт (реєстр Української спілки психотерапевтів), сертифікований травматерапевт (за методом ЕМДР). Спеціаліст в області індивідуального консультування та психотерапії дорослих студії "Сенс" /Львів/, ведуча психотерапевтичних груп та тренінгів.

ЯКОВЛЄВА НАТАЛІЯ – сімейний і дитячий психолог та психотерапевт. Спеціаліст в області індивідуальної та сімейної психотерапії, а також терапії пар. Консультування, діагностика, психотерапевтична та психологічна допомога дітям. Ведуча тренінгів та розвиваючих психотерапевтичних груп для дітей та підлітків. 

АРАКЕЛЬЯН ЄВГЕНІЯ – дитячий психолог та психотерапевт, сертифікований арт-терапевт та гештальт-терапевт. Спеціаліст у сфері дитячої психотерапії та групового консультування студії «Сенс» (Львів). Ведуча дитячих та арт-терапевтичних груп.

ОЛЕНА ШЕВЧЕНКО – практикуючий психолог, психотерапевт клієнт-центрованого напрямку, когнітивно-поведінковий консультант, тренер. Спеціаліст в області індивідуального консультування та психотерапії дорослих, підлітків та молоді студії «Сенс» (Львів). Ведуча навчально-розвиткових програм та тренінгів.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.