Вер 22, 2017

Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні (реєстрація новонароджених)

Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні (реєстрація новонароджених)

Заклади для реєстрації новонароджених

Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні (реєстрація новонароджених)
Address

79000 Львів, вул. Некрасова, 4,

Email:
lokl@ukr.net

Перший офіційний документ дитини – свідоцтво про народження.
Тепер матерям, які народили дитину, можна навіть не виходити з пологового, аби отримати свідоцтво про народження малюка. При цьому, компетенція пологових будинків не розширилася, просто в їх приміщенні відтепер розташовується кабінет працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який здійснює прийом документів та видає свідоцтва про народження.
Перелік документів для реєстрації народження у пологовому будинку не відрізняється від того, що необхідний для реєстрації безпосередньо в органах державної реєстрації актів цивільного стану. Потрібно надати оригінали таких документів:
• медичне свідоцтво про народження, видане закладом охорони здоров’я;
• паспорта батьків;
• свідоцтво про шлюб (за наявності зареєстрованого шлюбу).
У випадку наявності різних прізвищ у батьків, обов’язкова згода обох батьків на присвоєння прізвища дитини.
Свідоцтво про народження дитини можна отримати безпосередньо в пологовому будинку перед випискою. Якщо цю можливість не використовуєте вчасно – вирушайте до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

     За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, зокрема і в пологовому будинку.
Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються:
1. письмова заява (додаток 7 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 (із змінами) (далі – Правила));
2. свідоцтво про народження дитини (не подається, оскільки батьки його ще не мають);
3. квитанція про сплату адміністративного збору (адміністративний збір у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати);
4. документ, що засвідчує особу законного представника (батьків, усиновлювачів).
* реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників;

Довідка про реєстрацію місця проживання дитини може бути видана разом зі свідоцтвом про народження безпосередньо в половому будинку, або за бажанням батьків – у відповідному органі реєстрації чи відділі державної реєстрації актів цивільного стану, центрі надання адміністративних послуг, або надіслана поштою.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.