Вер 22, 2017

Пологове відділення комунальної 3-ої МКЛ (реєстрація новонароджених)

Пологове відділення комунальної 3-ої МКЛ (реєстрація новонароджених)

Заклади для реєстрації новонароджених

Перший офіційний документ дитини – свідоцтво про народження.
Тепер матерям, які народили дитину, можна навіть не виходити з пологового, аби отримати свідоцтво про народження малюка. При цьому, компетенція пологових будинків не розширилася, просто в їх приміщенні відтепер розташовується кабінет працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який здійснює прийом документів та видає свідоцтва про народження.
Перелік документів для реєстрації народження у пологовому будинку не відрізняється від того, що необхідний для реєстрації безпосередньо в органах державної реєстрації актів цивільного стану. Потрібно надати оригінали таких документів:
• медичне свідоцтво про народження, видане закладом охорони здоров’я;
• паспорта батьків;
• свідоцтво про шлюб (за наявності зареєстрованого шлюбу).
У випадку наявності різних прізвищ у батьків, обов’язкова згода обох батьків на присвоєння прізвища дитини.
Свідоцтво про народження дитини можна отримати безпосередньо в пологовому будинку перед випискою. Якщо цю можливість не використовуєте вчасно – вирушайте до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

     За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання дитини можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, зокрема і в пологовому будинку.
Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються:
1. письмова заява (додаток 7 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 (із змінами) (далі – Правила));
2. свідоцтво про народження дитини (не подається, оскільки батьки його ще не мають);
3. квитанція про сплату адміністративного збору (адміністративний збір у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати);
4. документ, що засвідчує особу законного представника (батьків, усиновлювачів).
* реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників;

Довідка про реєстрацію місця проживання дитини може бути видана разом зі свідоцтвом про народження безпосередньо в половому будинку, або за бажанням батьків – у відповідному органі реєстрації чи відділі державної реєстрації актів цивільного стану, центрі надання адміністративних послуг, або надіслана поштою.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.