Вер 22, 2017

Міський центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я людини 3-ї комунальної міської клінічної лікарні

Міський центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я людини 3-ї комунальної міської клінічної лікарні

Заклади лікування неплідності

Address

м. Львів, вул. Озаркевича, 2

В нашому центрі ви можете отримати кваліфіковану консультацію і допомогу у психолога, уролога, сексопатолога, акушера-гінеколога, генетика. Уролог лікує проблеми сечової системи у чоловіків і жінок, в повній мірі обстежить вас і підбере найоптимальніше лікування. Чоловіки зможуть здати спермограму і всі необхідні мазки. Сексопатолог у співпраці з психологом допоможе вирішити найделікатніші інтимні проблеми, порекомендує при необхідності медикаментозну корекцію або психологічне лікування. Сімейні пари, які мали перінатальні втрати (викидні, завмерлі вагітності, спадкові дефекти новонароджених дітей) зможуть отримати консультацію у генетика, достатньо підготуватись для планування наступної вагітності. Акушери-гінекологи нашого центру крім стандартних обстежень ( бімануального огляду з мазком виділень і цитології-обстеження на поверхневі ракові клітини), зможуть прицільно подивитись шийку матки, завдяки комп'ютерній кольпоскопії. Пацієнтка на екрані під 30 кратним збільшенням зможе побачити свій стан шийки матки- розміри ерозій, рубцеві зміни, післяпологові розриви, папіломи. При підозрі на передрак або пухлини шийки матки, буде зроблена прицільна біопсія – відщіпування шматочків слизової з наступним гістологічним обстеженням.

Особливістю обстеження і лікування в нашому центрі є тісна співпраця акушера-гінеколога, уролога, сексопатолога, психолога, що забезпечує комплексний і раціональний підхід індивідуально до кожної пари. При настанні вагітності ми спостерігаємо вагітну до 6 тижнів, а потім скеровуєм у жіночу консультацію по місцю проживання.Діагностувати вагітність нам вдається з 7 днів затримки менструації, завдяки УЗ обстеженню з вагінальним датчиком. Це обстеження дозволяє точніше і краще оглянути пацієнтку, навіть без наповненого сечового міхура, зробити контроль стану труб після гідротубації, визначити пік овуляції.

При необхідності ми можемо госпіталізувати пацієнтку на стаціонарне лікування. Міський центр планування сім'ї та репродуктивного здоров'я людини має 10 ліжок в гінекологічних відділах комунальної третьої міської лікарні: міському центрі патології шийки матки і міському центрі ендокринної патології та невиношування вагітності, а також 5 ліжок в акушерському стаціонарі. Тобто жінка, яка завагітніла з нашою допомогою, може бути розроджена лікарями нашого центру.

Завідувач: Козицька Вікторія Григорівна, 237-08-89

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.