Медичний центр "Життя"

Кабінети УЗД обстеження вагітних

Медичний центр "Життя"
Address

м. Львів Вул. П.Панча, 7а

На сучасному етапі розвитку медицини важко собі уявити патронаж вагітності без якісної динамічної ультразвукової діагностики.
Тривалий досвід (понад 30 років) застосування цього методу дослідження в акушерстві довів його безпечність для матері і плода. Спеціальної підготовки УЗД не потребує. Лише при обстеженні вагітних у I триместрі (до 12 тижнів) необхідною умовою його проведення є добре наповнення сечового міхура.

Коли роблять УЗД при вагітності

УЗД при вагітності в I триместрі можна оцінити наявність і місце локалізації плідного яйця (в матці чи поза нею), його форму, структуру, елементи, наявність ембріона, його розміри та ознаки життєдіяльності (серцеву діяльність, рухову активність).
У II триместрі вагітності при проведенні УЗД обстеження можна візуалізувати окремі частини тіла плода (голівку, тулуб, кінцівки) і проводити точні вимірювання розмірів плода, оцінити стан серця і його камер, провести оцінку його внутрішніх органів, стану плаценти і навколоплідних вод.
При обстеженні в III триместрі, крім проведення вимірювань плода, можна також провести оцінку біофізичного профілю плода, матково-плацентарного і фетоплацентарного кровоплину.

Завдяки ультразвуковому дослідженню вагітних в медичному центрі "Життя" можна проводити кваліфіковане спостереження за станом плода впродовж вагітності.

Спеціалісти:

Шимечко Орест Степанович

Стеців Тарас Романович

Свінціцький Олег Іванович

Графік роботи: Пн.-Пт.: 8.00 - 20.00

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.