Вер 22, 2017

Медичний центр Оксфорд Медікал (Чорновола)

Медичний центр Оксфорд Медікал (Чорновола)

Заклади лікування неплідності

Медичний центр Оксфорд Медікал (Чорновола)
Address

Львів, пр. В. Чорновола, 45А/9

У багатьох, хто почує від лікаря діагноз "безпліддя", то опускаються руки і мрія завести дитину стає все далі й далі. Але не треба впадати у відчай, адже причини такого захворювання можуть бути різними і в багатьох випадках їх можна вилікувати.

Безпліддя - що це?

Безпліддям називається нездатність відтворювати потомство особам репродуктивного віку. Зазвичай якщо у партнерів , які не користуються засобами контрацепції і живуть регулярним статевим життям, протягом року не настає вагітність, то лікарі починають говорити про безпліддя .

Є безліч різних причин безпліддя. Це можуть бути: гормональні порушення, спайкові процеси і непрохідність маткових труб, порушення імунної системи, запальні захворювання статевих органів, стрес, патологія матки. Знаючи причини безпліддя, можна з легкістю підібрати ефективне лікування. Не варто забувати , що досить часто пара не може завагітняти із - за проблем зі здоров'ям у чоловіка. Саме тому настійно рекомендуємо проходити діагностику вдвох.

Як проходить діагностика безпліддя у жінок?

  • Збирається анамнез - можливо, що аборти або хірургічні втручання в минулому могли призвести до спайкових процесів. Вони часто перешкоджають настанню вагітності
  • Обстеження на венеричні захворювання
  • Діагностика гормонального фону, який відповідає за зачаття і успішний розвиток ембріона
  • Дослідження прохідності фаллопієвих труб

Не треба забувати , що лікування від безпліддя - це не одноденний процес. Але як все таки потім буде приємно почути заповітні "Вітаємо! У вас буде дитинка!"

В медичному центрі "Оксфорд Медікал" у Львові ви зустрінете європейський професіоналізм, сучасні методики і кваліфікованих фахівців!

Графік роботи:

Понеділок-субота 9:00-19:00

Неділя з 11.00 до 16.00

Лікарі:

Легуцька Олена Василівна - Лікар акушер-гінеколог

Солига Галина Миколаївна - Лікар акушер-гінеколог
Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.