Вер 22, 2017

Медичний Центр «Інтерсоно»

Медичний Центр «Інтерсоно»

Курси з підготовки до пологів та відповідального батьківства

Медичний Центр «Інтерсоно»
Address

79057 Україна, м. Львів вул. Антоновича, 102

В медичному центрі «Інтерсоно» окрім отримання спеціалізованої лікарської допомоги вагітні жінки та їх партнери можуть пройти курси підготовки до пологів. У «Школі відповідального батьківства» працюють справжні професіонали: акушер-гінеколог, лактолог, спеціаліст з підготовки до народження маляти, психолог та педіатр. На лекціях ви почуєте достовірну та інформацію, перевірену роками практики. Так, акушер-гінеколог поділиться знаннями відносно:

  • біомеханізмів пологів;
  • їх періодів;
  • поведінки народження: техніки дихання, поз та релаксації;
  • необхідності медичного втручання під час пологів;
  • першого контакту з дитиною;
  • важливості партнерських пологів.

Лактолог надасть дані щодо особливостей післяродового періоду, стилів та правил грудного вигодовування. Він роз’яснить типові помилки та труднощі у лактації. Педіатр підготує майбутніх батьків до зустрічі з новим членом родини. “Школа материнства” під його керівництвом допоможе розібратися зі щоденним доглядом за дитиною до року. Молоді батьки отримають необхідні практичні знання з приводу догляду за немовлям (масажу, гімнастики та іншого). Педіатр пояснить особливості новонароджених, основні принципи вакцинації дітей. Молоді батьки матимуть змогу подискутувати з приводу теорій раннього виховання, поставити спеціалістам хвилюючі їх запитання.

“Школа відповідального батьківства”: обізнані батьки – щасливі діти

Курси для вагітних у Львові будуть корисними не тільки для майбутніх матусь, але й для татусів. Завдяки заняттям чоловіки зможуть краще зрозуміти психологічний стан жінки до, під час та після пологів. Пари, які пройшли «Школу відповідального батьківства», не матимуть проблем із післяпологовою депресією. Вони зможуть швидко і ефективно налагодити побут малечі. Майбутні батьки також зможуть знайти для себе нові джерела інформації з цього питання.  «Інтерсоно» - це саме те, що вам потрібно!

Час роботи:

  • Понеділок - П'ятниця 08:00 - 19:00

  • Субота 09:00 - 15:00

  • Неділя вихідний

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.