Вер 22, 2017

Медичний центр "Біомед"

Супровід вагітності в приватних закладах

У медичному центрі “Біомед” для майбутніх мам надається супровід вагітності. Нагляд здійснює спеціаліст з великим досвідом роботи з жінками, акушер-гінеколог, кандидат медичних наук Ельяшевська Ірина Іванівна. Для того, щоб стати на облік для супроводу, рекомендуємо звертатися в наш медичний центр у період з 6 по 12 тиждень вагітності. На першому огляді Ви познайомитеся з лікарем, ознайомитеся з основними етапами медичного спостереження, отримаєте відповіді на питання, які Вас цікавлять. Гінеколог проведе огляд та направить на УЗД, призначить необхідні лабораторні дослідження.

Етапи спостереження:
  1. з 6 по 12 – постановка на облік;
  2. з 12 по 28 – візити до лікаря 1 раз на місяць;
  3. з 28 по 36 – огляди 2 рази на місяць або і більше при потребі;
  4. з 36 тижня – лікар проводить огляд кожний тиждень

При кожному відвідуванні лікар моніторить загальний стан Вашого здоров’я та стан плоду, проводить оцінку даних УЗД та обов’язкових лабораторних досліджень.

Програма ведення вагітності

У обов’язкову програму ведення вагітності в нашому медичному центрі входять:
– огляди та консультації лікаря-гінеколога;
– УЗД;
– клінічні й біохімічні аналізи;
– ЕКГ;
– перинатальний скринінг плоду;
– при потребі направлення на консультації до інших фахівців (ендокринолога, терапевта, психолога та ін.).

Лікування непліддя та вагітність

Причинами непліддя можуть стати різні жіночі захворювання, такі як ендометріоз чи кіста яєяників. Тому при плануванні вагітності перш за все потрібно пройти гінекологічний огляд у кваліфікованого лікаря.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ірина Іванівна є визнаним експертом з лікування непліддя у жінок. У разі вагітності після успішного лікування або в результаті екстракорпорального (штучного) запліднення Ви отримуєте подальший супровід кваліфікованого спеціаліста, який допоможе максимально уникнути можливих ризиків при виношуванні плоду та пологах.

Не забувайте, що навіть якщо Ви не плануєте вагітність, кожна жінка повинна проходити періодичні гінекологічні огляди принаймні 1 раз на рік.

Графік роботи: пн - пт 09:00-21:00

                            сб   09:00-15:00

                             нд вихіднний

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.