Вер 22, 2017

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня

Дитячі лікувальні заклади і послуги педіатрів

Address

м. Львів вул. Пекарська 54

Перше дитяче діагностичне відділення

Відділення спеціалізується на на лікуванні дітей із нейроінфекціями, вірусними та бактерійними інфекціями дихальних шляхів; дітей із гарячками різного ґенезу.

У відділі використовуються сучасні методи діагностики та лікування. Використання ультразвукових небулайзерів для інгаляційної терапії синдрому несправжнього крупу при ларингіті у дітей дозволило принципово змінити лікування таких хворих. Завідує відділом к.м.н, лікар вищої категорії. Гайдук Ігор Богданович. Висока кваліфікація медичного персоналу дозволяє забезпечити оптимальний рівень догляду та лікування пацієнтів.

У першому дитячому діагностичному відділенні успішно лікують маленьких пацієнтів з народження від таких дитячих інфекційних хвороб як: ГРЗ, ГРВІ та грип, стенозуючий ларинготрахеїт, інфекційний мононуклеоз, нейровірусна інфекція, герпетична інфекція, дифтерія, гострий тонзиліт, менінгококова інфекція, менінгіт, енцефаліт, кашлюк, паракашлюк, стрептококова інфекція, Лайм-бореліоз, підозра на ентеровірусну інфекцію без проявів розладів ШКТ.

Висококваліфікований медичний та допоміжний персонал відділення завжди стоїть на охороні здоров'я маленьких пацієнтів, не забуваючи при цьому і про їхніх батьків, приділяючи їм необхідну увагу, стараючись створити всі умови, щоб процес діагностики і лікування був не тривалим, а, повернувшись додому, спогади про перебування у відділенні були лише позитивні.

Друге дитяче відділення

У 2-му дитячому відділенні розгорнуто 60 ліжок для госпіталізації хворих на інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом. Відділення надає спеціалізовану допомогу дітям від народження, до 3 років. У відділенні наявні напівбоксовані палати, оснащені відповідно до сучасних вимог інфекційного контролю. Особлива увага приділяється недопущенню виникнення та розповсюдження внутрішньолікіларняних інфекцій. Впроваджені сучасні технології прибирання з використанням двохвідерної системи VЕRМОР, автоматичні дозатори для антисептичної обробки рук.

У відділенні здійснюється діагностика та лікування інфекційних хвороб відповідно до протоколів МОЗ України та сучасних технологій. Консультативну допомогу відділенню надає кафедра дитячих інфекційних хвороб.

Етіологічна верифікація захворювань здійснюється імунохроматографічним методом безпосередньо у відділенні (визначаються антигени астровірусів, рота-аденовірусів), а також біоматеріал від хворих скеровується у бактеріологічну лабораторію для ідентифікації збудників та визначення чутливості до антибактерійних препаратів.

У лікуванні хворих широко використовується терапія сучасними пробіотиками для відновлення біоценозу кишківника. Особлива увага приділяється дезінтоксикаційній терапії. Фахівці відділу приймають активну участь в роботі науково-практичних конференцій, втілюючи сучасні наукові технології в лікувально-діагностичному процесі.

Завідує відділом лікар вищої категорії Талалай Любов Іванівна

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.