Вер 22, 2017

Комунальна 6-та міська поліклініка

Комунальна 6-та міська поліклініка

Супровід вагітності в державних закладах

Address

м. Львів, вул. Медової Печери, 1

Жіноча консультація є структурним підрозділом комунальної 6-ої міської поліклініки м.Львова для надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню Личаківського району м.Львова та м.Винники.

В штаті відділення надають спеціалізовану медичну допомогу фахівці: 8 дільничних акушер-гінекологів (з них два акушер-гінекологи в м.Винники у складі 2-го поліклінічного відділення), дитячий гінеколог, лікар-терапевт, лікар-гінеколог денного гінекологічного стаціонару на 0,25 шт. посади. Завідувач відділення – Білобривка Ольга Йосипівна, вища кваліфікаційна категорія.
Основні завданнями жіночої консультації наступні:

Відділення працює в дві зміни з 8.00 до 18.00 у в осінньо-зимовий період і з 8.00 до 19.00 у весняно-літній період. Знаходиться на 4-му поверсі будівлі 1-го поліклінічного відділення за адресою м.Львів, вул. Медової Печери, 1.

При звертанні за медичною допомогою, Ви можете отримати фахову консультацію лікарів акушер-гінекологів, провести необхідні діагностичні обстеження. Для жінок залучені до співпраці: рентгенологічне відділення, терапевтичне відділення, відділення ЗПСМ, клініко-діагностична лабораторія, вузькі фахівці (ендокринолог, ревматолог, невропатологи, офтальмолог, гастроентеролог), фізіотерапевтичне відділення, відділення функціональної діагностики, кабінет УЗД-діагностики, з призначенням необхідного амбулаторного лікування.

Двічі на місяць проводить консультативний прийом професор Л.Маркін, завідувач кафедрою акушерства та гінекології ЛДМУ ім.Д.Галицького, а також залучено позаштатного психолога для підготовки вагітних до пологів та консультування подружніх пар.

Колектив жіночої консультації:

Білобривка Ольга Йосифівна

Андрусейко Наталя Іванівна

Шутер Любов Миколаївна

Басараб Світлана Володимирівна

Хомин Дарія Іванівна

Гармадій Зоряна Ярославівна

Цимбала Богдана Ігорівна

Світлик Володимир Антонович

Петровська Оксана Олегівна

Штойко Ірина Любомирівна

Кравців Ярослава Євгенівна


Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.