Лис 12, 2017

Клініка "Династія"

Супровід вагітності в приватних закладах

Клініка "Династія"
Address

м. Львів, вул.Чернігівська,23

Супровід вагітності у клініці «Династія» дозволяє забезпечити постійний нагляд за станом здоров’я жінки під час вагітності.
Вагітність – це не тільки щастя для будь-якої жінки, а ще й один із найважливіших етапів в її житті. Адже від того, як пройдуть ці непрості дев’ять місяців, безпосередньо залежить здоров’я майбутньої дитини і самої матері.

Тому неможливо переоцінити правильне ведення вагітності гінекологами, репродуктологами, психологами та іншими фахівцями.

По-справжньому професійний та надійний супровід вагітності передбачає комплексну програму спостережень і досліджень, до якої належать:

  • Регулярні консультації акушера-гінеколога
  • Обстеження в ендокринолога – фахівця з питань невиношування (це особливо актуально для жінок, які перенесли вагітність, що не розвивається, або викидень)
  • Комплекс лабораторно-діагностичних досліджень
  • Скринінг хромосомних захворювань плода. Комплексну пренатальну діагностику вроджених вад розвитку плода з ранніх термінів вагітності проводять у МБЦ «Геном»
  • Регулярні ультразвукові дослідження
  • Консультації психолога. Лікарі клініки «Династія» намагаються передбачити будь-які несподіванки медичного і психологічного плану, з якими може зіткнутися майбутня мати

Після успішних пологів наші фахівці продовжать спеціалізований нагляд за вашою дитиною в педіатричному центрі «Династія» у Львові за адресою: вул. І. Богуна, 4.

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.