Вер 22, 2017

Дитяче поліклінічне відділення 5-ї комунальної міської клінічної лікарні

Дитяче поліклінічне відділення 5-ї комунальної міської клінічної лікарні

Дитячі лікувальні заклади і послуги педіатрів

Address

м. Львів вул. Чупринки, 61

Тут знаходяться всі служби для надання медичної допомоги дітям Франківського району. В 31 кабінеті працюють лікарі 14 спеціальностей.


 Поліклініка обслуговує 8555 дітей віком від 0 до 18 років, які розділені на 15 педіатричних дільниць. 
Кабінети: 5 педіатричних, процедурний, імунопрофілактики, кабінет картотеки профілактичних щеплень, гастроентерологічний, інфекційних захворювань, хірургічний, гінекологічний, ультразвукової діагностики, ендокринолога, невропатолога, ЛОР, ревмокардіологічний, кабінет функціональної діагностики, міський кабінет зору, алергопульмонологічний, кабінет медичної статистики.


Функціонує відділення відновлюючого лікування: фізіотерапевтичний, кабінет ЛФК, масажу, інгаляторій, кабінет електросну, логопедичний, кабінет по навчанню молодих батьків методів гігієнічної гімнастики, масажу дітям до 1 року та кабінет, де проводиться робота з батьками по навчанню природнього вигодовування.


Кабінети і відділення обладнані необхідною діагностичною і лікувальною апаратурою. На першому поверсі створена клінічна лабораторія, з 2004 року організований та обладнаний оргтехнікою підлітковий кабінет.


В 1993 році поліклінічне відділення почало працювати по принципу роботи "єдиного педіатра". Дільничний педіатр надає медичну допомогу дітям на дільниці та в організованому колективі, що знаходиться на його території (школа чи дошкільна установа).
Допомогу дітям надають 17 лікарів з вищою кваліфікаційною категорією, 8 з першою категорією та 4 з другою.


У 2009р. дитячому поліклінічному відділенні присвоєно статус присвоєно статус "Лікарня доброзичлива до дитини".

У 2016 році дитячому поліклінічному відділенню підтверджено статус "Лікарня доброзичлива до дитини"

Maps
Пропозицію чи зауваження щодо роботи медичного закладу, Ви можете подати тут.