"Світ танків" по-львівськи

Якщо Ви ж хочете роздивитись і дізнатись більше про воєнний транспорт, Вам слід сходити на Львівський бронетананковий завод. Місце, де ремонтують привезену з війни змалану техніку: танки, бойові та розвідувальні машини. А ще тут створюють унікальні, єдині в Україні бронеавтомобілі "Дозор". Захопливо на бронетанковому заводі і дівчаткам, а от хлопчиків важко "відірвати" від представленної тут техніки бойового призначення.
"Світ танків" по-львівськи

Заводу трохи більше 70-ти років. Спершу, місце дислокації було в районі Дарниці міста Києва. Під час Другої Світової Війни, просуваючись на захід, до лінії фронту, та ремонтуючи бронетанкову техніку, пересувний завод зупинився на околиці міста Львова, де знаходиться і до сьогодні. (Львівський бронетанковий завод розташований на вул. Стрийській, 73.)

Однак, після закінчення Другої Світової, роботи на Львівському заводі не поменшало. Привозити танки на ремонт почали з гарячих точок Азії та Африки. А з часом тут почали ще й модернізувати боємашини. Таким чином танки робили потужнішими, підсилювали їхні мотори та ходові частини. Згодом львів'яни взагалі самі сторили нову бойову машину для розмінування БМР-1.

Ми збираємо групу на екскурсію по Львівському бронетанковому заводі, якщо бажаєте приєднатись заповність будь ласка цю форму.

Сьогодні на території заводу представлені десятки експонатів воєнних машин (частина із них власного винахідництва). Бажаючі можуть ознайомитись із бронемашиною, модернізованими танками різних моделей, машиною для розмінування та навіть унікальною пожежною машиною (У деяких машинах можна навіть посидіти :). Особлива вона тим, що повністю броньована, нею можна добратись до самого епіцентру пожежі, так як замість колес  - "гусениця", а сама машина зроблена з товстого металу. Здебільшого призначенна для гасіння пожеж на війні, а також на арсеналах зі зброєю, складах боєприпасів та нафтових свердловинах.

Екскурсії на Львівському бронетанковому заводі - закритого типу. Їх проводять лише для груп і обов'язково по запису. Тож, якщо хочете побачити боємашини на власні очі, то слід знайти таких же охочих. За екскурсії слід домовлятися заздалегідь, вони безкоштовні. Усі деталі за цим телефоном (032) 242 28 07. Львівський бронетанковий завод розташований на вул. Стрийській, 73.

Львів, вул. Стрийській, 73
+38 (032) 242 28 07
Екскурсії безкоштовні